“Pojdźmy wszyscy do stajenki”

Data: 20 grudnia, 2015

W czwartek 17 grudnia 2015 r. Rada Osiedla nr 3 “Krępa” zorganizowała w naszej szkole kolejne, uroczyste spotkanie wigilijne dla mieszkańców osiedla  oraz osób samotnych. Wszystkich zgromadzonych gości powitał Przewodniczący Rady Osiedla Grzegorz Jędrzejak. Swoją obecnością spotkanie zaszczycili przedstawiciele władz samorządowych: Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek, Wicestarosta  Ostrowski Marlena Maląg, Przewodniczący Rady Miejskiej Jarosław Lisiecki, ksiądz prałat Michał Milewski  oraz gospodarz obiektu Dyrektor Szkoły Dorota Cieśla. Senatora Łukasza Mikołajczyka reprezentowała asystentka-Karolina Winiecka. W uroczysty, bożonarodzeniowy  nastrój wprowadziła wszystkich świąteczna scenografia oraz piękne JASEŁKA w wykonaniu uczniów klasy III d pod kierunkiem wychowawcy Małgorzaty Jędrzejak. Nad oprawą muzyczną czuwał p. Jan Gajny. Udany występ nagrodzony został brawami i… upominkami.