Podsumowanie zbiórki karmy dla schroniska dla bezdomnych zwierząt

Data: 8 lutego, 2018

Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą – twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój – wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie.
M. Siegal

Jak co roku w naszej szkole organizowana była cykliczna zbiórka środków i karmy dla zwierząt. W tegorocznej zbiórce zebranych zostało 180 kilogramów karmy dla zwierząt – kotów i psów, koce, smycze oraz zabawki.

W imieniu zwierzaków podziękowania złożyła Pani Agnieszka Nowicka kierownik schroniska w Wysocku Wielkim ,która spotkała się z uczniami 30stycznia. I o to chodzi – by być WIELKIM i pomagać MAŁYM.

Dziękuję wszystkim rodzicom, nauczycielom oraz uczniom za ogromne serce i wsparcie akcji.

Koordynator Maria Baranowska