PODSUMOWANIE POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO “PROJEKT KARTKI WIELKANOCNEJ”

Data: 10 kwietnia, 2014

Temat Świąt Wielkanocnych, wraz z otaczającą je symboliką, jest chętnie podejmowanym przez dzieci w twórczości plastycznej. Okazją do zaprezentowania umiejętności i talentu uczniów była kolejna edycja Konkursu Plastycznego pt. “Projekt Kartki Wielkanocnej”, przebiegającego pod Patronatem Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego Jarosława Urbaniaka. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu ostrowskiego oraz podopiecznych Ostrowskiego Centrum Kultury i Młodzieżowego Domu Kultury. Podsumowanie konkursu odbyło się w czwartek 3 kwietnia w Ratuszu. Na konkurs wpłynęło około 500 kartek, z których komisja wybrała te najpiękniejsze. Wkrótce zostaną przesłane przez Pana Prezydenta do różnych instytucji w kraju i zagranicą. Laureaci otrzymali z rąk Pana Prezydenta nagrody i dyplomy, a opiekunowie podziękowania. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znalazły się uczennice naszej szkoły, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

W klasach I-III:

II miejsce zajęła Marysia Kubacka, uczennica klasy II – op. Anna Karpińska

Wyróżnienie otrzymała Lenka Dąbrówka z klasy II C.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy talentu, a laureatkom dalszych sukcesów!

Wystawa świątecznych kartek jest otwarta i udostępniona zwiedzającym w Urzędzie Miasta.