Podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego „Kolędnicy – Wędrownicy” z cyklu „Święta tuż, tuż”.

Data: 19 grudnia, 2013

Święta tuż, tuż… Przekonaliśmy się o tym, uczestnicząc w uroczystym podsumowaniu Powiatowego Konkursu Plastycznego przebiegającego pod hasłem ,,KOLĘDNICY – WĘDROWNICY”, corocznie organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 7 oraz Radę Osiedla nr 9. Uroczystość miała miejsce w Forum Synagoga, 17 grudnia 2013 roku. Dyrektor SP nr 7, Urszula Twardowska powitała zaproszonych gości – Andrzeja Baraniaka Sekretarza Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, członków jury – Teresę Burkietowicz, Ewę Malarczyk, przedstawiciela Rady Rodziców, laureatów konkursu oraz ich opiekunów artystycznych. W świąteczny nastrój wprowadziły nas uczennic klasy IV, śpiewając piękne kolędy.  Komisja konkursowa, spośród 336 prac wykonanych przez uczniów klas I – VI, wyłoniła do nagród i wyróżnień 41 prac. Pani Teresa Burkietowicz podkreśliła wysoki poziom artystyczny prac, które zaskakiwały pomysłowością, różnorodnością technik i starannością wykonania. Wiele ciepłych słów wypowiedziała o uczniach naszej szkoły, dostrzegając  talent i umiejętności, czego dowodem było zajęcie najwyższych miejsc.

W kategorii uczniów klas II:

I miejsce zajęła Marysia Kubacka z klasy II c– opiekun Anna Karpińska wyróżnienie otrzymała Ola Grzela z klasy II a- opiekun Beata Olszak

W kategorii uczniów klas V:

I miejsce zajął Kacper Kaczmarek z klasy V d – opiekun Iwona Szwarczyńska

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a laureatom życzymy dalszych sukcesów!