Podsumowanie Miejskiego konkursu ekologicznego

Data: 18 listopada, 2013

 W piątek 15 listopada w Ostrowskim Centrum Kultury odbyło się podsumowanie konkursu plastyczno – ekologicznego organizowanego w związku z Dniem Czystego Powietrza. Organizatorem konkursu był Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Celem konkursu było uświadomienie dzieciom, jak ogromne znaczenie ma jakość otaczającego nas powietrza, a także kształtowanie postaw proekologicznych, które przyczynią się do poprawy jego jakości.Uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej mieli za zadanie wykonać prace zgodnie z tematyką „ Czyste powietrze wokół nas ”, natomiast uczniowie klas IV- VI skupili swoją uwagę na tematyce „ Zanieczyszczenia powietrza zagrażają mojemu zdrowiu ”.

Wśród nagrodzonych  znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Z klas I-III

– I miejsce Nicola Kalińska z klasy I b – opiekun p. Elżbieta Frąszczak

– II miejsce Oliwia Kubacka z klasy II c – opiekun p. Anna Karpińska

– III miejsce Bartosz Kozioł z klasy II d – opiekun p. Elżbieta Skrzypek

Z klas IV – VI

– I miejsce Natalia Cieszyńska z klasy VI a

– II miejsce Hania Różanek z klasy VI a

– III miejsce Weronika Hipp z klasy VI a

Opiekun p. Maria Baranowska

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !