Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Zimowe pejzaże”

Data: 2 lutego, 2014

W pięknej zimowej scenerii przebiegało podsumowanie XVII Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego klas I-III pt. „Zimowe pejzaże”. 31 stycznia 2014 r. laureaci konkursu wraz z opiekunami zostali zaproszeni do Szkoły Podstawowej nr 6. Zebranych gości przywitała dyrektor szkoły Pani Anna Galant oraz organizatorki. Członkiem Komisji konkursowej był dyrektor Powiatowej Galerii Sztuki Współczesnej Pan Cezary Janiszewski. Dzieci obejrzały krótki program taneczno-muzyczny, a także prezentacje multimedialną, ukazującą nagrodzone i wyróżnione prace wkomponowane w zimowe krajobrazy. Laureaci otrzymali nagrody książkowe i dyplomy, a opiekunowie podziękowania. Na zakończenie, częstując się słodkimi niespodziankami, dzieci z ostrowskich szkół miały okazję porozmawiać na temat prac oraz obejrzeć wystawę.

Gratulujemy sukcesu uczniom naszej szkoły:

NAGRODY:

Klasy I:

II miejsce Patrycja Wróbel klasa I , uczennica przygotowała pracę na zajęciach plastycznych ,,Od dziś pracuję na swój sukces” – op. Anna Karpińska, Mariola Tomańska

Klasy II:

II miejsce Karol Schubert klasa II a – op. Beata Olszak

Klasy III:

I miejsce Bartek Kurek klasa III b – op. Barbara Cnotliwa, Katarzyna Krawczyk;

II miejsce Adam Piec klasa III c – op. Ewa Kaczmarek

Wyróżnienia w klasach II otrzymała:

Marysia Kubacka klasa II c, opiekun: Anna Karpińska.