Podsumowanie konkursu plastycznego „Dzioby i ich właściciele”

Data: 25 listopada, 2018

We wtorek 21 listopada w Galerii „Refektarz” Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury miało miejsce podsumowanie konkursu plastycznego odbywającego się w ramach 23. Festiwalu Dziecięcego o Tematyce Ekologicznej Krotoszyn 2018.

Na konkurs wpłynęło 427 prac. Spośród nich jury w składzie: Paweł Mizera i Beata Ulbrych, wytypowało prawie 50 prac do nagród i wyróżnień. Wśród prac nagrodzonych i wyróżnionych, znalazły się także prace uczniów z naszej szkoły.

W kategorii wiekowej 7 – 9 lat nagrody otrzymali:

Olaf Gąsior- klasa 1a, nauczyciel: Beata Olszak

Jakub Konieczny – klasa 1a, nauczyciel: Beata Olszak

Mateusz Wojtecki – klasa 1c, nauczyciel: Anna Karpińska

Oliwia Komorska – klasa IV b, nauczyciel: Beata Olszak

W kategorii wiekowej 10 – 12 lat wyróżnienia otrzymali:

Zuzanna Nowak – klasa IV d, nauczyciel: Anna Karpińska

Agata Kociemba – klasa IV d, nauczyciel: Anna Karpińska

Witold Woźnica – klasa VI c, nauczyciel: Beata Olszak

Wszystkim laureatom gratulujemy sukcesu!