Podsumowanie konkursu plastycznego „Bohaterowie Juliana Tuwima”

Data: 24 października, 2013

Podsumowanie konkursu plastycznego „Bohaterowie Juliana Tuwima” w ramach projektu „Julian Tuwim – uczy, bawi, wychowuje” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego

21 października 2013 r. w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu odbyła się gala podsumowująca projekt „Julian Tuwim – uczy, bawi, wychowuje”, połączona z wręczeniem nagród i dyplomów laureatom konkursów. W ramach konkursu plastycznego komisja w składzie: p. Ewa Kowalczyk-Wiśniewska i p. Małgorzata Kraszkiewicz wyróżniły 7 laureatów, wśród nich znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

• Wiktoria Czaja SP nr 5, kl. II c – opiekun Anna Karpińska

• Dominik Rosik SP nr 5, kl. II c – opiekun Anna Karpińska

• Adam Piec SP nr 5, kl. III c – opiekun Ewa Kaczmarek

Serdecznie gratulujemy małym artystom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach, życząc dalszych sukcesów!

Konkurs plastyczny „Bohaterowie Juliana Tuwima”odbywał się w ramach projektu „Julian Tuwim – uczy, bawi, wychowuje” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego