Podsumowanie konkursu fotograficznego „Jesienne krajobrazy”

Data: 9 grudnia, 2014

Świat, który nas otacza często jest bardzo piękny i zaskakujący. Warto jest zabrać ze sobą aparat fotograficzny na spacer, wycieczkę i spróbować uchwycić urokliwe miejsca i chwile w obiektywie. Czasem udaje nam się zatrzymać czas robiąc fotografie, które pozostają z nam na lata i  przypominają miłe zdarzenia.

We wtorek 9.12 w Społecznej Szkole Sióstr Salezjanek, odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego „Jesienne krajobrazy”. W konkursie wzięli udział uczniowie z ostrowskich szkół, którzy wykazali się artystycznym spojrzeniem na piękno jesieni. Na konkurs spłynęło bardzo wiele prac, a komisja oceniająca zdjęcia miała duży kłopot z wytypowaniem laureatów. Wśród nagrodzonych uczestników konkursu znalazła się uczennica klasy IIIb integracyjnej – Martynka Florczak, która zajęła III miejsce.

Bardzo cieszymy się z sukcesów naszej koleżanki i zachęcamy wszystkich do fotografowania i brania udziału w konkursach.

 Może następnym razem nagrodzonym będziesz TY!!! Spróbuj!!! Warto!!!