Podsumowanie IV Ostrowskiego Dnia Recyklingu

Data: 19 czerwca, 2014

W poniedziałek 16 czerwca  na terenie Kompleksu Rekreacyjnego „Piaski – Szczygliczka” odbyło się podsumowanie „IV Ostrowskiego Dnie Recyklingu” organizowanego przez Gminę Miasto Ostrów Wielkopolski we współpracy z „MZO”. W trakcie spotkania rozstrzygnięto II edycję akcji „Listy dla Ziemi”

Wśród laureatów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. W grupie wiekowej edukacji wczesnoszkolnej

Katarzyna Binkowska – kl. II D

Wychowawca – Elżbieta Skrzypek

Tobiasz Bizon – kl. II B

Wychowawca – Lucyna Łukomska

Anna Żywica – kl. II D

Wychowawca – Elżbieta Skrzypek

Wyróżnienia:

Oliwia Łukomska – kl. II C

Wychowawca – Anna Karpińska

Julia Cieszyńska – kl. II A

Wychowawca – Beata Olszak

W grupie wiekowej IV – VI

Natalia Cieszyńska – kl. VI A

Julia Mrowińska

III  miejsca

Dominika Cielma – kl. VI C

Oliwia Kwiecińska – kl. IV B

Jakub Borczyński – kl. V B

Opiekunami konkursu – Maria Baranowska, Magdalena Kowalska

W podsumowaniu  akcji „IV Ostrowskiego Dnia Recyklingu” naszą szkołę reprezentowała klasa II D z wychowawcą Elżbietą Skrzypek.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przygotowali się do tego dnia. Wykonali również ciekawe transparenty z hasłami ekologicznymi. Dzieci doskonalę wiedzą jak ważna jest troska o ochronę przyrody.

W czasie spotkania plenerowego uczniowie  mieli okazję uczestniczyć w wielu atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. Brali udział w grach i zabawach ekologicznych oraz w rozgrywkach konkursowych. Na wszystkich  czekał również pyszny poczęstunek.

Za zaangażowanie w akcję klasa II D otrzymała wyróżnienie oraz atrakcyjne pamiątki. Radości było tak wiele, że z żalem opuszczali ośrodek rekreacyjny Piaski- Szczygliczka.