Podsumowanie III Powiatowego Konkursu Plastycznego „Święta tuż, tuż…”

Data: 12 grudnia, 2015

W czwartek 10 grudnia w ostrowskiej Synagodze podsumowano trzecią edycję Powiatowego Konkursu Plastycznego Tradycje Bożonarodzeniowe z cyklu „Święta tuż, tuż…”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 7.

Na konkurs wpłynęło 546 prac, z dwudziestu jeden szkół z terenu naszego powiatu.

Komisja w składzie:

Ewa Malarczyk – plastyk,

Renata Sikora – nauczyciel Publicznego Przedszkola nr 13,

Teresa Burkietowicz – animator teatralny w MDK

nagrodziła i wyróżniła prace w kategorii klas I – III i IV – VI.

Wśród laureatów nie zabrakło również uczniów  naszej szkoły.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością Pani Ewa Matecka Zastępca Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego, członkowie komisji oraz laureaci konkursu z nauczycielami i rodzicami. Natomiast uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 wprowadzili nas w świąteczny nastrój śpiewając piękne kolędy.

Nagrody w kategorii klasa I-III otrzymali:

 Joanna Różanek z klasy I d – pod kierunkiem Anny Karpińskiej,

 Mateusz Rachwalski z klasy I a – pod kierunkiem Beaty Olszak.

Naszym młodym artystom gratulujemy sukcesu oraz życzymy kolejnych!