Podsumowanie I etapu XIV Międzygminnego Konkursu Ortograficznego MISTRZ ORTOGRAFII dla uczniów klas II-III

Data: 23 stycznia, 2012

19 stycznia został podsumowany I etap XIV Międzygminnego Konkursu Ortograficznego MISTRZ ORTOGRAFII dla uczniów klas II-III szkół podstawowych. W eliminacjach szkolnych wzięły udział 24 szkoły podstawowe z terenu powiatu ostrowskiego. Dyktando pt. ,,Nasze hobby” napisało 460 uczniów. Do drugiego etapu zakwalifikowanych zostało 32 dzieci. Wśród zwycięzców etapu szkolnego znalazło się 4 uczniów SP 5. Są to trzecioklasiści: Joanna Kusch, Maksymilian Pływaczyk, Zofia Kempińska, Joanna Skoczylas. Uczniowie zostali przygotowani przez panią Annę Karpińską i Beatę Olszak. Zwycięzcom życzymy powodzenia w następnych etapach konkursu.