Podróż po „świecie finansów” dobiegła końca.

Data: 9 grudnia, 2012

W listopadzie klasy trzecie zakończyły realizację programu edukacyjnego „Od grosika do złotówki”. Z tej okazji trzecioklasiści przygotowali dla pozostałych kolegów i koleżanek część artystyczną. Młodsi uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali pojęć i rad z zakresu gospodarowania finansami, które zostały zaprezentowane w rytmie hip-hopu. Konieczność usuwania śmieci została przedstawiona w inscenizacji o Pawle i Gawle. Postać kaczki z humorem uczyła publiczność zasad ochrony środowiska. Na zakończenie odbył się turniej matematyczny, w którym wzięli udział przedstawiciele klas drugich i trzecich. Zwycięzcom wręczono upominki w postaci portfelików przekazanych przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości i Fundację Kronenberga przy Citi Bank Handlowy.