PODCHODY PO OSTROWIE

Data: 28 czerwca, 2014

W ostatni poniedziałek roku szkolnego, 23 czerwca, trzy uczennice klasy V b – Ania Suchecka, Natalia Brudło i Zuzia Peśla, uczestniczyły w konkursie „Podchody po Ostrowie”.

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek.

Uczestnicy z różnych ostrowskich szkół spotkali się przy Ratuszu, skąd rozpoczęły się podchody. Każda drużyna została oznakowana i wyposażona w mapkę oraz listę punktów w mieście, do których należało dotrzeć i wykonać zadania.

W pogodnych nastrojach dziewczyny z Piątki wykonywały poszczególne zadania, poznając miejsca i obiekty w Ostrowie, na które na co dzień widzi się inaczej.

Zmęczone, ale zadowolone z dobrze wykonanej pracy Ania, Zuzia i Natalia, dotarły do mety czyli do siedziby organizatora, gdzie czekał na wszystkich uczestników słodki poczęstunek.

Na tym jednak nie koniec. Po odpoczynku drużyny miały do zaprojektowania i wykonania proporzec lub flagę, a następnie rozwiązanie quizu wiedzy o naszym mieście.

Wyniki konkursu zostały umieszczone w  środę na stronie internetowej Zespołu Szkół Sióstr Salezjanek. Drużyna z Piątki zajęła II miejsce.

Dziękuję Wam za udział, wspaniałą postawę i życzę udanych wakacji – Katarzyna Krawczyk

dyplom