„Piotruś Pan” w Teatrze im. W. Bogusławskiego w Kaliszu

Data: 23 marca, 2012

Dla wielu z nas data 22 marca na długo pozostanie w  pamięci. W tym dniu mogliśmy przeżyć niesamowite przygody wraz z bohaterami  przedstawienia pt. „Piotruś Pan” w Teatrze im. W. Bogusławskiego w Kaliszu. Razem z wszystkimi postaciami przeżywaliśmy niewiarygodne przygody, które budziły w nas śmiech i dreszczyk strachu. W ciągu całego przedstawienia czuliśmy się tak, jakbyśmy wspólnie z Piotrusiem Panem i jego przyjaciółmi, przeżywali w Nibylandii  niesamowite  przygody.

Wyjazd do kaliskiego teatru był dla nas niezapomnianym zdarzeniem, które chcielibyśmy jeszcze kiedyś powtórzyć. Poznaliśmy ile warta jest przyjaźń, lojalność, co znaczy dla wszystkich bezpieczeństwo, jakie nam daje dom i rodzice. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli w tak magicznym miejscu rozbudzać swoją fantazję, podróżować w czasie i przestrzeni, doświadczać samych niezapomnianych wrażeń.

                                                              Uczniowie klas Ia, IIa, IIIa i IIIb