PIKNIK RODZINNY KLASY I C

Data: 23 czerwca, 2013

Uczniowie klasy I c wraz z wychowawcą postanowili połączyć ze sobą dwa święta – Dzień Mamy z Dniem Taty i zorganizowali Piknik Rodzinny. W piątek, 14 czerwca 2013 r., na terenie Stadniny Koni Borowianka, dzieci przygotowały dla swoich rodzin wiele niespodzianek. Na wstępie przywitaliśmy się, przedstawiając samodzielnie przygotowane przez dzieci prezentacje opisujące tatusiów, poczym rodzice otrzymali portrety ilustrujące “Szczęśliwą rodzinkę”. Mamusie miały okazję wykazać się szeroką wiedzą na temat swojego dziecka w quizie “Czy znam swoje dziecko” oraz sprawnością fizyczną w zawodach sportowych, w ramach zdrowej rywalizacji z własnymi pociechami. Natomiast tatusiowie rozegrali mecz piłki nożnej, wykazując się oszałamiającymi umiejętnościami, wzbudzając podziw i emocje wśród piknikowej rodziny. Zaplanowaliśmy także dla chętnych rodzin konkurs na plakat “Najszczęśliwsze chwile w mojej rodzinie”. Wielką niespodzianką okazało się zaproszenie przez wychowawcę tancerzy, ze szkoły tańca Lilla House i zatańczenie ZUMBY na trawie przez piknikową rodzinę. Nie sposób pominąć jazdy na kucyku Gwiazdeczka, którego właścicielką jest uczennica naszej klasy, a także rodzinnej przejażdżki powozem. Nad miejscem spotkania roztaczał się smakowity zapach grillowanych kiełbasek.

Rozstaliśmy się w świetnych humorach, po kilkugodzinnej zabawie.