Pierwsze kroki na koszykarskim parkiecie.

Data: 11 czerwca, 2016

W minioną niedzielę dwie drużyny dziewcząt UKS Piątka wybrały się na miniturniej do Brzegu. Swój pierwszy mecz zagrały koszykarki z klasy 2 🙂  Spotkanie odbywało się w bardzo miłej atmosferze i przy wielkim zaangażowaniu młodych zawodniczek, końcowy wynik usatysfakcjonował obie strony (10:10).

UKS Piątka reprezentowały: Olga Kisielewska, Lena Skowronek, Wiktoria Świątek, Małgorzata Matuszczak, Anna Jeż, Lena Niewieś, Maja Drobnikowska, Natalia Michalska, Maja Ostenda, Natasza Działoszyńska, Marta Horyza, Sara Polarczyk, Gabriela Witek, Oliwia Majdecka, Wiktoria Giera, Zuzanna Wojtczak.

W drugim meczu z gospodarzem zmierzyły się starsze koszykarki UKS Piątka,  również i w tej drużynie znalazły się dziewczęta, które pierwszy raz zagrały oficjalny mecz: Zuzanna Świątek, Ewa Kobylańska, Julia Brymora, Lila Malinowska i Anna Niezgódka. Dziewczyny były wspierane przez starsze koleżanki: Konstancję Śniatałę, Klaudię Krupę, Natalię Kowalczyk, Wiktorię Krupę oraz Vanessę Majdecką. Choć drużyna z Brzegu była reprezentowana przez starsze dziewczęta, zespół UKS Piątka dzielnie rywalizował i mecz należy zaliczyć do bardzo udanych.