Pasowanie uczniów klas I

Data: 24 października, 2023

19 października 2023 roku w murach naszej szkoły odbyło się doniosłe i pełne emocji Pasowanie Uczniów Klas I. To wydarzenie było nie tylko wyrazem zaangażowania naszych najmłodszych uczniów, ale także świadectwem ogromnego wsparcia ze strony nauczycieli, dumni rodzice i liczni goście, którzy uczcili nas swoją obecnością.

Tego wyjątkowego dnia zgromadzeni uczestnicy mieli okazję podziwiać wyjątkowy występ artystyczny, który przygotowali uczniowie naszej szkoły. Prezentacja ta była nie tylko piękna, ale także wyrazem talentu i zaangażowania naszych uczniów, co dodatkowo podkreślało znaczenie tej chwili.

Nieocenionym gościem tego wydarzenia była obecność Pani Beaty Klimek, Prezydent Miasta, która osobiście wzięła udział w uroczystości. Jej obecność stanowiła ważny akcent i świadectwo uznania dla szkoły oraz naszych uczniów. Ponadto, wśród zaproszonych gości nie zabrakło radnego z Ostrowa Wielkopolskiego, Pana Jakuba Paducha, co dodatkowo uświetniło tę wyjątkową okazję.

Ten dzień, obok samego Pasowania, był również okazją do celebracji wspólnoty szkolnej i podkreślenia roli edukacji w kształtowaniu przyszłości. Był to moment, w którym wszyscy obecni mogli wspólnie cieszyć się z osiągnięć naszych uczniów i wyrazić wsparcie dla ich dalszego rozwoju.