Otwarcie sezonu bożonarodzeniowego w II b integracyjnej

Data: 12 grudnia, 2016

6 grudnia jak co roku obchodzone są zgodnie z kalendarzem Mikołajki.  Jest to czas, który otwiera okres oczekiwania bożonarodzeniowego w klasie II b integracyjnej. Tradycją już jest, że w klasie pojawia się choinka własnego pomysłu i wykonania. Również obecnie można wpaść do sali 213, by podziwiać drzewko bożonarodzeniowe II b. Pierwsi byli nasi zerówkowicze, którzy wraz z panią Karoliną przyszli zobaczyć to małe dzieło.  W tym dniu uczniowie klasy II b skorzystali również z możliwości zrobienia sobie świątecznych zdjęć na parterze szkoły. Będąc w świątecznych humorach podjęli wyzwanie black roomu w poszukiwaniu dzwonka św. Mikołaja.  Zdecydowanie 6 grudnia br. był niecodziennym dniem nauki w klasie II b.