OSTROWSKIE ZERÓWKI W PIĄTCE

Data: 4 grudnia, 2013

Kolejny raz zawitali w naszych progach uczniowie zerówek z zaprzyjaźnionych przedszkoli nr 1, 3, 8, 9, 10, 11 i 15. Już po raz trzeci dzieci wzięły udział w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach prowadzonych przez nauczycieli ze szkolnego ZESPOŁU DO SPRAW INTEGRACJI. Przedszkolaki przygotowywały pod okiem starszych koleżanek i kolegów z klas Va i Vb integracyjnej jesienne duszki z kolorowych kartonów, zmagały się w sportowych rozgrywkach na sali gimnastycznej, bawiły się w teatr w sali Radosnej Szkoły wraz z kolegami z klas III, poznały historię łakomego kota, a nawet same wystąpiły w roli aktorów. Niezmiennie wiele emocji wzbudzają warsztaty przyrodnicze. Obserwując prawdziwe eksperymenty z małymi wybuchami, tańczącymi rodzynkami i magicznymi jajkami– dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi naukowcy. Najgłośniej natomiast było na warsztatach muzycznych. Radosne miny małych gości i przekazywane przez wychowawców grup przedszkolnych podziękowania świadczyły o tym, że każdy uczestnik warsztatów wyszedł z naszej szkoły pełen wrażeń i nowych doświadczeń.