Ogólnopolski Turniej Koszykówki o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ziębice

Data: 25 marca, 2012

W dniach: 23-24.03.2012 w Ziębicach (woj. dolnośląskie) odbył się Ogólnopolski Turniej Koszykówki dziewcząt r. 1999 o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ziębice. W turnieju startowało 8 zespołów: MKS 7 “Tęcza” Leszno, JAS-FBG Sosnowiec, RMKS Rybnik, UKS “Dwojka” Ziębice, MUKS “Chrobry” Głuchołazy, UKS “Dziesiątka” Bielawa, ZSP Nr1 Boguszów – Gorce i UKS “Piątka” Ostrów Wlkp.

Mecze zespołu UKS “Piątka”:

grupa B:

UKS “Piątka” – Głuchołazy 78 : 25

UKS “Piątka” – Boguszów Gorce 33 : 25

UKS “Piątka” – Bielawa 22 : 21

półfinał: UKS “Piątka” – Ziębice 38 : 22

finał: UKS “Piątka” – Sosnowiec 30 : 63

Kolejność w turnieju:

1. JAS-FBG Sosnowiec

2. UKS “Piątka” Ostrów Wlkp.

3. UKS “Dziesiątka” Bielawa

4. UKS “Dwójka” Ziębice

5. MKS 7 “Tęcza” Leszno

6. ZSP Nr1 Boguszów Gorce

7. RMKS Rybnik

8. MUKS “Chrobry” Głuchołazy

Do najlepszej “piątka” turnieju wybrana została ostrowianka: Natalia Benedykcińska

Skład zespołu UKS “Piątka”: Weronika Hipp – kap. , Anna Walczak, Weronika Kania, Laura Wawrzyniak, Natalia Benedykcińska, Wiktoria Jakubowicz, Gabriela Osada, Wiktoria Piotrowska, Julia Niełacna, Weronika Kasprzak.

Pozdrawiam Krzysztof Cnotliwy – trener zespołu.