Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Data: 20 listopada, 2016

Nagrody dla uczniów naszej szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  21 Festiwalu Dziecięcego o Tematyce Ekologicznej Krotoszyn 2016.

W czwartek, 17 listopada 2016 r., w sali kina Przedwiośnie w Krotoszynie otwarto wystawę prac konkursowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego o Tematyce Ekologicznej Woda źródłem życia, który odbył się w ramach festiwalu. Podczas wernisażu zostały wręczone nagrody i wyróżnienia w czterech kategoriach wiekowych.

W tym roku do konkursu zgłoszono 543 prace plastyczne.

Jury w składzie: Paweł Mizera – przewodniczący, Magdalena Minta – Związek Gmin Zlewni Górnej Baryczy oraz Beata Ulbrych-KOK, w kategorii klas I-VI oraz gimnazjów nagrodziło 9 prac i wyróżniło 22 prace.

Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie SP nr 5:

Iwo Polarczyka klasa II D, opiekun – Anna Karpińska

Adama Chomiaka klasa IV B, opiekun – Anna Karpińska

Wyróżnienia otrzymali:

Lena Dusza klasa II B, opiekun – Lucyna Łukomska

Igor Kaik klasa II B, opiekun – Lucyna Łukomska

Zuzanna Rybka klasa II D, opiekun – Anna Karpińska

Julia Okrój klasa III A, opiekun – Anna Dorociak

Anna Guździoł  klasa IV B, opiekun – Anna Karpińska

Amelia Lisiecka  klasa IV B, opiekun – Anna Karpińska

Serdeczne gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczniom. Życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!