Ognisko klasy 3a

Data: 24 czerwca, 2015

Poniedziałkowe popołudnie 22 czerwca uczniowie, ich rodzice oraz wychowawczyni IIIa postanowili po raz ostatni spędzić wspólnie. Na miejsce spotkania wybraliśmy Stanicę Harcerską „Zielona Polana” przy zbiorniku Piaski-Szczygliczka – miejsce bardzo spokojne, urokliwe oraz bezpieczne dla dzieci, a w której pobyt tak bardzo spodobał się wszystkim już w klasie I. Aura również okazała się sprzyjająca, ominął nas nadciągający z różnych stron deszcz. W radosnych nastrojach dzieci rozpoczęły wspólną zabawę. Nie zabrakło więc wyścigów latawców, które przygotował dla nas pan Radek Pabiszczak, zabaw z piłką czy na huśtawce z opony zawieszonej na drzewie. Dzieci świetnie zorganizowały sobie czas i nikt się nie nudził. Nasze mamy przygotowały słodkie oraz owocowe smakołyki, a pani Lidka Spigiel chrupiące, kiszone ogórki, które świetnie smakowały z kiełbaską z ogniska. Tatusiowie pilnowali ognia oraz snuli przy nim pogawędki. Czas miło upływał, a do domów przegonił nas nadciągający jednak deszcz. Imprezę możemy zaliczyć do bardzo udanej i mam nadzieję, że wszyscy będą ją mile wspominać.