Odpadów segregowanie – lepsze niż spalanie

Data: 27 listopada, 2017

Już po raz XI odbyło się 14 listopada w OCK podsumowanie Konkursu Ekologicznego „Odpadów segregowanie – lepsze niż spalanie” pod patronatem Prezydenta Miasta.

Celem konkursu, którego organizatorem był Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami jest propagowanie nawyków prawidłowej segregacji odpadów, a tym samym utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta.

Uczniowie naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem przystąpili do konkursu, ponieważ temat dbałości o środowisko jest im bardzo bliski.

Wielkim sukcesem dla szkoły było zdobycie III miejsca przez Olgę Maciejewską z klasy III c, opiekun Elżbieta Skrzypek.

Uczniowie, których prace zakwalifikowały się do wystawy :

Klasa V b: Jan Gąsiorek, Kinga Kucharska, Emilia Perlińska, Natalia Leszczyńska – opiekun Magda Baranowska, Mariola Tomańska

Klasa III a: Nadia Kucharska i Martyna Kowalczyk – opiekun Beata Olszak

Klasa III c: Olga Maciejewska, Michał Gola, Marta Zielińska, Nikola Kostrzewa – opiekun Elżbieta Skrzypek

Klasa III f: Zofia Boslak, Maja Nowacka, Aleksandra Palczewska,  Mikołaj Karbowiak – opiekun Barbara Jurczak

Gratulujemy wszystkim uczniom!