„Ochrona środowiska każdemu z nas bliska”

Data: 22 kwietnia, 2018

W piątek 20 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 11 odbył się XXII Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla klas II i III pod hasłem „Ochrona środowiska każdemu z nas bliska”. Jego celem było zwrócenie uwagi na problemy środowiska naturalnego oraz uświadomienie potrzeby jego ochrony.

W konkursie tym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Klasy II reprezentowali: Weronika Pilarczyk oraz Oskar Cieślak z klasy IIb oraz Aleksander Cerbiński i Antoni Marcinkowski z klasy IIIa.  Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu wiedzy z zakresu ekologii oraz wykonanie pracy plastyczno-technicznej z materiałów wtórnych.

Olek oraz Antek zdobyli drugie miejsce w kategorii klas III. Chłopcom gratulujemy sukcesu oraz szerokiej wiedzy z zakresu ochrony środowiska!