OBÓZ SPORTOWY W KOBYLEJ GÓRZE

Data: 6 września, 2017

Stowarzyszenie „Piątka dla Pokoleń” i UKS “Piątka” zorganizowały obóz sportowy w Kobylej Górze. Zgrupowanie to zorganizowane zostało w ostatnim tygodniu wakacji, w którym uczestniczyło 41 osób. Podczas tygodniowego obozu odbywały się zajęcia sportowe jak i rekreacyjne. Rano „obozowicze” uczestniczyli w zajęciach rekreacyjnych, w których korzystali ze sprzętów znajdującym się na akwenie Kobyla Góra tzn: rowerów wodnych, kajaków. Popołudniu odbyły się zajęcia ogólnorozwojowe, podczas których kształtowano siłę, szybkość, wytrzymałość. Wieczorem przeprowadzono zajęcia koszykarskie, w których doskonalono technikę koszykarską. Na zakończenie obozu każdy uczestnik otrzymał upominki od organizatorów obozu.

Obóz został zorganizowany dzięki wsparciu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.