OBÓZ SPORTOWY W KOBYLEJ GÓRZE

Data: 19 września, 2018

W minionym tygodniu zakończył się obóz sportowy w Kobylej Górze. W zgrupowaniu tym uczestniczyły 53 uczestników. Podczas obozu realizowane były różnorodne zajęcia.

Do południa treningi odbywały się w terenie, gdzie dzieci i młodzież mogły kształtować zdolności motoryczne. Później odbywały się zajęcia rekreacyjne z wykorzystaniem kajaków i rowerów wodnych. Popołudniowe treningi odbywały się na sali gimnastycznej,  gdzie  doskonalono technikę koszykarską. Wieczorem natomiast odbywały się różnego rodzaju gry i zabawy na Orliku, a także gry planszowe. Podczas pobytu w Kobylej Górze nie zabrakło także zajęć z udzielania pierwszej pomocy, W ostatni dzień każdy obozowicz otrzymał pamiątkową koszulkę, ręcznik i gadżety przypominające o niezapomnianych chwilach spędzonych na obozie sportowym w Kobylej Górze dofinansowanym ze środków finansowych Urzędu Miejskiego.