NOWOROCZNE SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

Data: 22 stycznia, 2016

W serdecznej atmosferze i podniosłym nastroju, wśród śpiewu kolęd, odbyły się w naszej szkole noworoczne uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klasy III d i I d spotkali się 13 i 14 stycznia  z dziadkami i rodzicami oraz wychowawczyniami, aby wspólnie przeżywać zbliżające się święto ukochanych osób. W nawiązaniu do minionych Świąt Bożego Narodzenia, dzieci zaprezentowały piękne Jasełka, wcielając się w role: Maryi i Józefa, aniołów, pastuszków, Trzech Króli, a także gości przybyłych do ubogiego tronu narodzonego Jezusa. Występy przeplatane były wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek. Dzieci złożyły życzenia oraz obdarowały prezentami swoich dziadków. Nie zabrakło też słodkich całusów oraz chwil wzruszenia.

Na zakończenie zasiedliśmy wspólnie do stołu, aby porozmawiać, podzielić się swoimi wrażeniami, powspominać wydarzenia związane z wnuczętami, a także częstować się ciasteczkami oraz wypiekami przygotowanymi przez mamy.