„Niech wszyscy mają święta!”

Data: 18 grudnia, 2011

W „Piątce” właśnie zakończyła się szkolna akcja charytatywna „Uśmiech pod choinkę.” Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas przeżywany w rodzinnej atmosferze ciepła, miłości i radości. Należy jednak pamiętać o tym, że nie we wszystkich domach święta są wesołe, bo są wśród nas rodziny, które potrzebują naszego wsparcia.

Członkowie Szkolnego Koła PCK, pod kierunkiem opiekuna Moniki Wawrzyniak, jak co roku przeprowadzili zbiórkę produktów żywnościowych słodyczy oraz gier i puzzli dla dzieci z rodzin potrzebujących. Zebrane dary przekazano do Biura Zarządu Rejonowego PCK w Ostrowie Wielkopolskim i na oddział dla dzieci przewlekle chorych i z rehabilitacją, który mieści się w naszym mieście przy ul. 3 Maja.

Paczki sprawiły ogromną radość wszystkim dzieciom, które potrzebują naszej pomocy. Uczniom, rodzicom oraz tym, którzy przyłączyli się do naszej akcji serdecznie dziękujemy za wielki dar serca oraz życzymy Wesołych Świąt!