Natalia Cieszyńska laureatką VII edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Polskich Sieci Energetycznych Operator S.A. Bezpieczniej z prądem!

Data: 8 stycznia, 2012

W grudniu rozstrzygnięto VII edycję Ogólnopolskich Konkursów Edukacyjnych organizowanych w ramach kampanii społecznej Bezpieczniej z prądem!

Program edukacyjny miał na celu podniesienie świadomości wśród dzieci i młodzieży w zakresie właściwego korzystania z urządzeń elektrycznych oraz promowanie bezpiecznego i racjonalnego użytkowania energii elektrycznej.

Konkurs zorganizowany dla trzech grup wiekowych przebiegał w dwóch etapach i objęty został honorowym patronatem Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, Minister Edukacji Narodowej oraz Rzecznika Praw Dziecka.

W etapie regionalnym przeprowadzonym przez Energa SA we współpracy z Energa – Operator SA wyłoniono 8 najciekawszych prac zakwalifikowanych do etapu ogólnopolskiego organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne Operator S.A.

W sumie w tej edycji wzięło udział ponad 8 tysięcy uczestników. Do etapu ogólnopolskiego wpłynęło 71 prac literackich, a wśród nich znalazła się praca uczennicy naszej szkoły Natalii Cieszyńskiej z klasy IV a, która pod kierunkiem nauczyciela języka polskiego Moniki Wawrzyniak, napisała pracę pt. Wyprawa w nieznane – moja przygoda w tajemniczej krainie ekologicznej energii i zajęła I miejsce w kategorii konkurs literacki skierowany dla uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej.

Już dziś serdecznie gratulujemy Natalii i jednocześnie informujemy, że oficjalne wręczenie nagród odbędzie się na finałowej gali konkursów pod hasłem Bezpieczniej z prądem w najbliższy czwartek 12 stycznia w siedzibie Polskich Sieci Elektroenergetycznych S.A. w Konstancinie – Jeziornie.