NASZA DWÓJKA W KUTNIE

Data: 6 czerwca, 2015

29 maja (piątek) dwóch uczniów naszej szkoły: Jaś Gawroński (IV b) i Mateusz Luciński (IV d) brało udział w XIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w SCRABBLE w Kutnie.

Mimo, ze nie stanęli na podium wrócili bardzo zadowoleni i pozytywnie nakręceni. Atmosfera imprezy, współzawodnictwo fair-play spowodowały, iż chłopcy już nie mogą się doczekać następnego turnieju czy zwyczajnej okazji do zagrania.

W przerwach między rozgrywkami uczestnicy korzystali ze zdrowego poczęstunku – jabłka, drożdżówki, jogurty, woda i soki.

Opiekun grupy, prowadzący Szkolne Koło Scrabble, Pani Katarzyna Krawczyk uczestniczyła w warsztatach przygotowanych specjalnie dla nauczycieli. Szkoła otrzymała materiały do przeprowadzenia zajęć dla uczniów szkół podstawowych.