Nasi sześciolatkowie w zawodach pływackich

Data: 4 czerwca, 2013

W niedzielę 2 czerwca 2013 r., na pływalni „Delfin” w Ostrowie Wielkopolskim, odbyła się 9. edycja zawodów pływackich o Szpadę Muszkieterów. W rywalizacji uczestniczyło 97 pływaków, w tym uczniowie naszej szkoły: Zuzanna Pływaczyk, Kacper Bendkowski, Iwo Sobczak oraz Bruno Wojciechowski. Wszyscy są uczniami klasy Ia i przez cały rok szkolny uczestniczyli w lekcjach pływania opłacanych przez Urząd Miasta. Co prawda, nie udało im się zdobyć miejsca na podium, ale wszyscy dzielnie walczyli i wspaniale się bawili. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale, a nie ladą atrakcją było spotkanie z mistrzynią olimpijską Otylią Jędrzejaczak oraz możliwość otrzymania autografu i wykonania sobie z nią wspólnego zdjęcia.