Najpiękniejsze ozdoby choinkowe.

Data: 13 grudnia, 2013

Najpiękniejsze ozdoby na choinkę, to takie, które robimy własnoręcznie. W czwartkowy, grudniowy wieczór, uczniowie klasy IIb integracyjnej, wraz z panią Lucyną Łukomską i Anną Woźniak, spotkali się w szkole. Na spotkanie przybyli również rodzice, aby wspólnie z dziećmi ozdabiać przygotowane wcześniej aniołki, zwierzątka i bombki. Aby wprowadzić miłą atmosferę i świąteczny nastrój, wszyscy obejrzeli prezentację multimedialną, o zwyczajach bożonarodzeniowych. Po chwili nasza stołówka zamieniła się w pracownię plastyczną, gdzie wszyscy razem wykonywali swoje prace. Uczniowie ozdabiali figurki brokatem, farbami, cekinami i kolorowymi koralikami, przy udziale i pomocy rodziców. Powstały oryginalne, błyszczące ozdoby, które wszystkim bardzo się podobały. Okazało się, że rodzice bardzo dobrze razem z nami się bawili i mogli pokazać swoje zdolności dekoratorskie. Na zakończenie spotkania, każde dziecko otrzymało bombkę ze swoim imieniem i drobną niespodziankę. Przy dźwiękach świątecznych piosenek, wśród uśmiechu i życzliwości, bardzo szybko upłynął wieczór. Dzisiejsze spotkanie pozostanie w pamięci na długo, a przepiękne ozdoby będą stroiły choinkę każdego ucznia.