Najmłodsze koszykarki występują

Data: 22 listopada, 2016

W minioną sobotę w Kłecku najmłodszy zespół dziewcząt reprezentujący UKS Piątkę  Ostrów Wielkopolski wystąpił w meczu sparingowym w Kłecku. Choć nie udało się ograć przeciwniczek, najważniejsze było to, że wszystkie koszykarki wystąpiły na parkiecie i mogły spróbować swoich sił w meczu. Rewanż z zespołem z Kłecka już za 2 tygodnia podczas Mikołajkowego Turnieju Minikoszykówki 3 grudnia w SP5.

W naszym zespole wystąpiło 21 koszykarek:

Lena Dusza, Zuzanna Nowak, Olga Kisielewska, Małgorzata Matuszczak, Julia Okrój, Lena Skowronek, Wiktoria Świątek, Julia Wojtysiak, Maja Drobnikowska, Lena Nieweś, Oliwia Sztukowska, Natasza Działoszyńska, Marta Horyza, Maja Miszczak, Lena Olejnik, Maja Ostenda, Sara Polarczyk, Gabriela Witek, Wiktoria Giera, Oliwia Majdecka, Zuzanna Wojtczak.