Najlepsi z najlepszych

Data: 6 kwietnia, 2017

W środę 5 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi w Ostrowie Wielkopolskim miał miejsce konkurs pod nazwą „Najlepsi z najlepszych”. Jego celem było przede wszystkim wykazanie się wiedzą i umiejętnościami z różnych dziedzin życia, a także umiejętnością współzawodnictwa oraz pracy w grupie.

Do zmagań przystąpili również uczniowie naszej szkoły w trzech dwuosobowych zespołach z każdego poziomu nauczania.

Klasy pierwsze reprezentowały: Hanna Olszak i Hanna Różańska z klasy Ib (wychowawca Irena Treska).

Klasy drugie: Miłosz Walczak z klasy IIa (wychowawca Beata Olszak) oraz Joanna Różanek z klasy IId (wychowawca Anna Karpińska).

Klasy trzecie reprezentowane były przez: Filipa Kusyka z klasy IIIe (wychowawca Ewa Kaczmarek) oraz Szymona Łukaszewskiego z klasy IIIa (wychowawca Anna Dorociak).

Zwycięzcami, którzy otrzymali tytuł „Najlepsi z najlepszych” na poziomie klas drugich zostali uczniowie naszej szkoły! Serdecznie gratulujemy!

Gratulacje należą się także chłopcom z klas III, którzy zajęli trzecie miejsce oraz dziewczynkom z klas II za zajęcie IV miejsca.