„Najlepsi z najlepszych”

Data: 12 kwietnia, 2018

Dnia 11 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się konkurs wiedzy ogólnej „Najlepsi z najlepszych” dla klas I – III. W konkursie brało udział 9 drużyn z ostrowskich szkół podstawowych. Naszą szkołę pod opieką pani Anny Woźniak reprezentowały 2-osobowe drużyny z każdego poziomu. Po otwarciu konkursu przez panią dyrektor uczestnicy obejrzeli przedstawienie, a następnie przystąpili do zmagań. Zmagania składały się z dwóch części i polegały na uzupełnieniu testów wyboru. Po przeliczeniu punktów prowadząca ogłosiła wyniki. Na poziomie klas pierwszych nasza drużyna w składzie Zuzanna Sieradzka IA i Arkadiusz Kosatka IB zajęła III miejsce, na poziomie klas drugich; drużyna Maja Domagała IIB i Oskar Cieślak IIB zajęła II miejsce, a na poziomie klas trzecich; drużyna Joanna Różanek IIID i Miłosz Walczak IIIA zajęła I miejsce! Uczniów do konkursu przygotowały panie: Anna Dorociak, Barbara Cnotliwa, Irena Treska, Beata Olszak i Ewa Kaczmarek. Gratulujemy naszym uczniom!!!