Młodzi pisarze na podium

Data: 11 grudnia, 2014

Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji konkursu „Opowiadanie, bajanie” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury oraz Galerię Twórczości Dzieci i Młodzieży „Pędzelek” było dla uczniów naszej szkoły wielkim  zaszczytem. Spośród 55 nadesłanych prac, jury w składzie: Bogna Skrzypczak – Walkowiak, Halina Brylińska – Zapłata oraz Katarzyna Lisiak, przyznało w kategorii uczniów szkół podstawowych:

I miejsce i Złote Pióro Joannie Skoczylas z klasy VI d za opowiadanie „Definicja szczęścia”

II miejsce i Srebrne Pióro Mateuszowi Lucińskiemu z klasy IV d za opowiadanie „Stewart w III wymiarze”

III miejsce i Brązowe Pióro Alicji Cieszyńskiej z klasy IV b za opowiadanie „Uroda nie jest najważniejsza”

Wszystkim laureatom jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w pisaniu prozy.