MISTRZOWIE w SCRABBLE

Data: 18 maja, 2015

25 kwietnia br. troje reprezentantów naszej szkoły: Marcjanna Klusak (V b), Jakub Chwiłkowski i Jan Gawroński (IVb), wzięło udział w I Powiatowym Turnieju w SCRABBLE, który odbywał się w Gimnazjum nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim. Oprócz nas w turnieju brały udział także SP1, SP4 i SP7 oraz uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Po pełnych emocji rozgrywkach Jaś Gawroński zajął I miejsce a Marcysia Klusak – III. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia i komisja, a o dobre samopoczucie graczy dbała p. Monika Szymańska – organizator imprezy.

11 maja odbyło się uroczyste wręczenie nagród i pucharów przez Naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Miasta – p. Marlenę Maląg oraz dyrektora Gimnazjum nr 4  – p. Andrzeja Knopińskiego. Nagrody bardzo ucieszyły naszych zwycięzców, ale najbardziej cieszyli się z możliwości udziału w turnieju. Już nie mogą się doczekać następnego. Uczniów do turnieju przygotowała Pani Katarzyna Krawczyk.