MISTRZOSTWA RODZICÓW W UNIHOKEJU O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5

Data: 2 lutego, 2014

28 stycznia na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 rozegrano w ramach projektu Rok Szkoły w Ruchu pierwsze Mistrzostwa Rodziców w Unihokeju o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5. W tym niecodziennym wydarzeniu wzięło udział 18 rodziców, którzy utworzyli 4 zespoły.

Zespół nr 1 wystąpił w składzie: Leszek Woźnica, Tomasz Rychlik, Adam Bera, Tomasz Mielcarek, Jacek Kaszyński.

Zespół nr 2: Anna Skowronek, Grzegorz Skowronek, Rafał Sępołowicz, Rafał Nowak, Rafał Kowalczyk.

Zespół nr 3: Michał Michalski, Leszek Szubert, Przemysław Kelner, Tomasz Dąbrówka.

Zespół nr 4: Bartosz Kobylański, Daniel Sobczak, Albert Gwizdek, Tomasz Żymełka.

W wesołej i co najważniejszej sportowej atmosferze rozegrano 4 mecze i choć nie wynik był tutaj najważniejszy zwycięzców trzeba było wyłonić.

Kolejność końcowa turnieju:

1 miejsce – zespół nr 2

2 miejsce – zespół nr 4

3 miejsce – zespół nr 3

4 miejsce – zespół nr 1

Pani Dyrektor Dorota Cieśla każdemu zespołowi wręczyła pamiątkowy puchar i dyplom a podczas całej imprezy wszyscy mogli częstować się wodą i owocami.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!

Pomysłodawcą i organizatorem mistrzostw był Szkolny Zespół ds. Promocji Zdrowia. Impreza ta odbyła się ramach programu „Szkoła w Ruchu”.