Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego w Minikoszykówce dziewcząt

Data: 9 kwietnia, 2016

W piątek 8 kwietnia, w Szkole Podstawowej nr 1 rozegrano Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego w Minikoszykówce dziewcząt. W imprezie wzięło udział  6 zespołów: SP5 Ostrów Wielkopolski, SP1 Ostrów Wielkopolski, SP Kraszewice, SP Kępno, SP Kobylin oraz SP Pleszew. Zespół reprezentujący Szkołę Podstawową nr 5 zagrał w grupie z Kępnem i Kraszewicami pewnie pokonując obie drużyny. Na zakończenie mistrzostw w meczu w pierwsze miejsce zmierzyły się zespoły reprezentujące Ostrów Wielkopolski, SP1 i SP5. Niestety naszej drużynie nie udało się pokonać rywala i ostatecznie zespół w składzie: Zuzanna Świdurska, Wiktoria Florczyk, Vanessa Majdecka, Wiktoria Krupa, Julia Zaremba, Iga Jaworska, Maria Krysztofiak – kapitan, Zofia Nowak, Alicja Matschi, Michaela Torchalska, Natalia Kowalczyk, Klaudia Krupa, Konstancja Śniatała, Paulina Banasiak, Weronika Bilan zajął 2 miejsce i będzie występował w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej 25-26 kwietnia 2016r.