MISTRZOSTWA MIASTA W CZWÓRBOJU

Data: 7 maja, 2015

We wtorek w Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się mistrzostwa miasta dziewcząt i chłopców w czwórboju lekkoatletycznym. W zawodach tych wystartowały drużyny SP 1, SP 4, SP 5, SP 6, SP 7, SP 9, SP 11, SP 13 oraz SP Edukator. Drużyna dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 5 w składzie: Julia Pastok, Joanna Kusch, Emilia Urbaniak, Julia Zaremba, Sandra Kowalczyk, Wiktoria Florczyk spisała się znakomicie zajmując w tej imprezie I miejsce. Indywidualnie najlepszą zawodniczką zawodów okazała się Julia Pastok. Tym zwycięstwem uczennice zapewniły sobie awans do Mistrzostw Powiatu, które już w czwartek odbędą się także w Szkole Podstawowej nr 1. Po starcie dziewcząt swoje zmagania rozpoczęli chłopcy, którzy w tych zawodach zajęli również I miejsce. Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Amadeusz Bizan, Tomasz Marek, Maksymilian Lewandowski, Nikodem Suski, Mikołaj Zaremba, Łukasz Kuczmiński. Również indywidualnie najlepszy okazał się uczeń naszej szkoły Nikodem Suski.

Serdecznie Gratulujemy.