Mistrzostwa Miasta w Czwórboju Lekkoatletycznym

Data: 13 maja, 2013

30 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się Mistrzostwa Miasta w Czwórboju Lekkoatletycznym. Nasza szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Benedykcińska, Anna Walczak, Gabriela Bendkowska, Weronika Hipp, Anastazja Grzyb oraz Gabriela Plucińska. Drużyna ta uzyskała wynik 1235pkt. i zajęła pierwsze miejsce w zawodach awansując do Mistrzostw Powiatu. Ponadto Natalia Benedykcińska uzyskując 349 pkt. została najlepszą zawodniczką zawodów.

W konkurencji chłopców nasza szkołę reprezentowali: Mateusz Nawrot, Bartłomiej Fita, Jakub Kempiński, Kacper Skoczylas, Mateusz Rachwalski oraz Aleks Adamczak. Również zaprezentowali się bardzo dobrze i uzyskując wynik 801pkt. zajęli miejsce 2 i również awansowali do Mistrzostw Powiatu.