Mistrzostwa Miasta i Powiatu w koszykówce dziewcząt

Data: 12 marca, 2016

W środę 9 marca w Szkole Podstawowej nr 11 rozegrano Mistrzostwa Miasta i Powiatu w koszykówce dziewcząt. Oprócz drużyny reprezentującej Szkołę Podstawową nr 5 rywalizowało 6 drużyn z ostrowskich szkół podstawowych nr 1, 6, 7, 9 i 11. Nasza drużyna w składzie: Maria Krysztofiak, Julia Zaremba, Wiktoria Florczyk, Alicja Matschi, Zuzanna Świdurska, Vanessa Majdecka, Wiktoria Krupa, Weronika Bilan, Michaela Torchalska, Natalia Kowalczyk, Konstancja Śniatała, Klaudia Krupa, Zofia Nowak oraz Paulina Banasiak zajęła 2 miejsce, wygrywając 2 mecze w grupie i przegrywając finałowy pojedynek ze Szkołą Podstawową nr 1. Zespół awansował do mistrzostw rejonu, które odbędą się na początku kwietnia.

Końcowa kolejność:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1

2 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5

3 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6

4 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 11

5 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7

6 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9