Mistrzostwa Miasta i Powiatu w koszykówce chłopców

Data: 27 lutego, 2020

W dniu 21.02.2020 w szkole podstawowej nr 1 przy ulicy Partyzanckiej odbyły się mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego i powiatu Ostrowskiego w koszykówce chłopcow rocznik 2007 i młodsi.
Na turnieju pojawiły się 4 drużyny.
Gospodarza zawodów UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Zespół Szkół Sióstr Salezjanek
Szkoła Edukator oraz nasza szkoła Nr 5.
System rozgrywek każdy z każdym.
W pierwszym meczu SP5 podejmowało Szkole Sióstr Salezjanek. Wygrywamy różnica 19 pkt dobrze otwierając turniej.
Kolejnym naszym przeciwnikiem była zdecydowanie najlepsza drużyna na tym turnieju czyli drużyna Olimpijczyka Ostrów. W tym meczu nie mamy nic do powiedzenia ulegamy wynikiem 75:30.
Ostatni mecz rozgrywamy z zespołem Edukatora która dzielnie walczyła w całym turnieju. Mecz ten wygrywamy różnica kilkunastu punktów i tym samym zajmujemy 2 miejsce na turnieju i uzyskujemy “bilet” na zawody rejonowe które odbędą się 04.03.2020
Trzymajcie kciuki:)