Mikołaju byłeś wśród nas…

Data: 10 grudnia, 2012

Jak co roku 6 grudnia uczniowie naszej szkoły wypatrywali Mikołaja. Przystrojeni w czerwone czapki i uśmiechy wyglądali niecierpliwie przez okna. Zgodnie z tradycją Mikołaj przybył. Dla jednych nieoczekiwanie, dla innych otwarcie i z pukaniem do drzwi. Klasie III udowodnił, że istnieje i każdemu dziecku przysłał list. Wszystkim uczniom przyniósł podarunki i odrobinę świątecznego nastroju. Jednak najwięcej atrakcji przygotowano dla pierwszoklasistów, którzy o 16.30 wzięli udział w zapaleniu choinki na ostrowskim Rynku. Następnie udali się do OCK na przedstawienie pt. “Opowieści wigilijne zwierząt”, które współtworzyli również uczniowie naszej szkoły z klasy Ic pod opieką pani Anny Karpińskiej. Wydarzeniom tego dnia oprawę muzyczną zapewnił zespół “Rozśpiewane maluchy” z panią Ireną Treską oraz występ pana Jana Gajnego. Teraz niecierpliwie czekamy na Boże Narodzenie.