Miejskie eliminacje XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

Data: 26 lutego, 2013

Miejskie eliminacje XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu!

Dnia 25 lutego 2013 roku w Szkole Podstawowej nr 4 odbyło się podsumowanie miejskich eliminacji XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem ,,Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu!”. Organizatorem konkursu była Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej. Hasło towarzyszące tegorocznej edycji konkursu nie było łatwym dla dzieci tematem, ale jakże ważnym. Udział w konkursie zmotywował nauczycieli do poruszenia na lekcji tematu: ,,Czad w domu jest zagrożeniem dla naszego życia”, jednocześnie konkurs pozwolił uświadomić dzieciom, że niewielka inwestycja w czujnik tlenku węgla może nas uratować przed cichym zabójcą. Do finału zakwalifikowało się około 90 prac plastycznych, które oceniono w czterech kategoriach wiekowych. W kategorii klas I – III wyróżnienie otrzymała Marysia Kubacka, uczennica klasy I c.

Nagrody oraz dyplomy wręczyła nagrodzonym uczniom Zastępca Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego pani Marlena Maląg.

Podziękowania oraz dyplomy otrzymali nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do konkursu.

Gratulujemy Marysi kolejnego sukcesu!