MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY OGÓLNEJ KLAS I-III “Najlepsi z najlepszych”

Data: 27 kwietnia, 2014

Międzyszkolny Konkurs “Najlepsi z najlepszych” odbył się w Szkole Podstawowej nr 4 w piątek, 25 kwietnia. Uczestników klas I-III, reprezentujących siedem ostrowskich szkół podstawowych, powitała dyrektor SP nr 4 Pani Iwona Gruca, natomiast powodzenia w konkursie życzyła Pani Marlena Maląg Zastępca Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. Na wstępie uczniowie i nauczyciele mieli przyjemność obejrzeć wiosenną inscenizację w wykonaniu przedszkolaków. W konkursie reprezentowały naszą szkołę 3 zespoły, liczące po dwoje uczniów. Z poziomu klas I: Ewa Kaszyńska i Krzysztof Piec, z klas II: Wiktoria Ratajczak i Dominik Rosik, z klas III: Mateusz Luciński i Maksymilian Spigiel. Uczniowie rozwiązywali testy sprawdzające wiedzę ogólną. W pierwszym etapie pisemnie odpowiadali na 30 pytań zadanych ustnie, w drugim etapie w czasie 30 minut samodzielnie rozwiązywali test składający się od 20 – 30 pytań. Na podstawie wyników, z każdego poziomu, został wytypowany najlepszy zespół, który zdobył tytuł “Eksperta wiedzy”.

Na poziomie klas III tytuł “Eksperta wiedzy ogólnej” zdobyli uczniowie naszej szkoły: Mateusz Luciński – opiekun Ewa Kaczmarek i Maksymilian Spigiel – opiekun Anna Dorociak.

 Młodym ekspertom wiedzy składamy gratulacje!