Międzyszkolny Konkurs o tytuł młodego regionalisty

Data: 4 lutego, 2015

Uczennice naszej szkoły po raz kolejny wzięły udział w międzyszkolnym konkursie organizowanym przez Muzeum Miasta Ostrowa, który odbył się w Synagodze. Była to już X-jubileuszowa edycja konkursu o tytuł młodego regionalisty. W tym roku przypada setna rocznica urodzin wielkiego Polaka, pilota Dywizjonu 303 oraz mieszkańca naszego miasta Mirosława Ferića. Znajomość tej postaci to jeden z wątków zmagań konkursowych. Uczniowie musieli wykazać się doskonałą znajomością historii, tradycji oraz współczesności naszego miasta.
Do etapu finałowego, który odbędzie się już w marcu zakwalifikowała się Anna Suchecka.
Wszystkim uczniom gratulujemy, a Ani życzymy sukcesów na miarę zeszłorocznego zdobywcy złotej odznaki regionalisty, którą otrzymał uczeń Szkoły Podstawowej nr 5 Grzegorz Piec. Trzymamy kciuki.