Międzyszkolny Konkurs Klas Trzecich „Jestem bezpieczny na drodze”

Data: 18 maja, 2015

14 maja 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 11 odbył się Międzyszkolny Konkurs dla klas trzecich pod hasłem „Jestem bezpieczny na drodze”. Uczestnicy musieli wykazać się ogólną wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego, interpretacją sytuacji dotyczących zachowania się i korzystania z dróg. Uczniowie mieli także możliwość zaprezentowania podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy oraz wykazać się sprawnością i umiejętnością podczas rowerowego toru przeszkód.

Naszą szkołę reprezentowała 3-osobowa drużyna:  Jakub Brzeski klasa III D- opiekun Elżbieta Skrzypek, Iwo Sobczak klasa III A – opiekun Beata Olszak, Oskar Grupa klasa III B- opiekun Lucyna Łukomska. Do części sprawnościowej uczniów przygotowała Pani Maria Szymkowiak, a do teoretycznej Pani Elżbieta Skrzypek.

Zespół wykazał się zaangażowaniem, właściwą współpracą i obszerną wiedzą i dzięki temu uczniowie zdobyli I miejsce i otrzymali złoty puchar dla szkoły !

Gratulujemy !!!