Międzynarodowe sukcesy naszej uczennicy

Data: 15 grudnia, 2014

Już od najmłodszych lat wśród uczniów naszej szkoły  ujawniają się pasje i talenty. Do grupy tej należy z pewnością uczennica klasy III D Katarzyna Binkowska. Swój wolny czas poświęca na rozwijanie zdolności tanecznych w kaliskiej Szkole Tanecznej „Escudo”.

Wytrwałość, zaangażowanie i niebywały talent przynoszą Kasi ogromne sukcesy. W ostatnich dniach z partnerem, uczniem Polsko-Kanadyjskiej Szkoły Podstawowej uczestniczyła w międzynarodowym turnieju w Słowenii.

Wytańczyli tam zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich trzy złote medale i jeden srebrny, wyprzedzając pary z Bułgarii, Włoch, Rumuni i Chorwacji. Zdobyli także Puchar Maribor Open 2014 r.

Ta skromna dziewczynka, doskonała uczennica i przemiła koleżanka jest dla rodziców chlubą, a dla nas inspiracją i wiarą w to, że marzenia się spełniają.

Kasiu,  jesteśmy z Ciebie bardzo dumni i życzymy kolejnych sukcesów!